header banner
Default

Binance Vergi, kripto paralar için vergi raporlama aracı


Table of Contents
  Tam Boyutta Gör

  Kripto para sektöründe kripto para birimlerine uygulanacak vergiler merak ediliyor. Kripto para borsası Binance, vergi raporlama amacıyla kripto işlemlerini takip etmelerine yardımcı olacak bir vergi raporlama aracı başlattı.

  Bu hamle ile beraber kripto para sektöründeki şirketlerin kullanıcılarının yerel düzenlemelere uymasına yardımcı olmaya hazır olması gerektiği anlamına geliyor. Şirket, bunun kullanıcıların vergi yükümlülükleriyle ilgili kafa karışıklığını gidermek için kulanıma sunulduğunu söyledi

  Binance Tax, yılın ilerleyen zamanlarında Binance ekosistemindeki diğer küresel pazarlara yayılmadan önce şu anda Fransa ve Kanada’da pilot aşamasında. Şu anda yalnızca Binance platformlarında tutulan bilgiler için kullanılabilir. Ancak gelecekte sektördeki diğer platformlarla entegre olmak için genişlemeyi planladığını söylüyor.

  Duyuruya göre Binance Tax, kullanıcılarının Binance hesaplarında yıl boyunca meydana gelen kazanç veya kayıpları içeren bir vergi özet raporu indirmelerine izin veriyor.

  Kripto Yatırımına Binance TR ile Başla!

  Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
  istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

  Sources


  Article information

  Author: Theresa Gardner

  Last Updated: 1702873681

  Views: 1163

  Rating: 4.6 / 5 (86 voted)

  Reviews: 83% of readers found this page helpful

  Author information

  Name: Theresa Gardner

  Birthday: 1929-12-26

  Address: 3944 Jill Burgs, Haleyborough, OR 45975

  Phone: +4791802614147592

  Job: Insurance Agent

  Hobby: Cross-Stitching, Playing Chess, Camping, Juggling, Coin Collecting, Amateur Radio, Metalworking

  Introduction: My name is Theresa Gardner, I am a Adventurous, rich, cherished, honest, esteemed, tenacious, fearless person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.